İki Hayat Arasında

Jessica Shirvington. Mükemmel hayat mı? Yoksa mükemmel aşk mı? Sen seç. Sabine herkes gibi değildi. Kendini bildi bileli, iki hayatı vardı.

Responsive image
YAZAR
Jessica Shirvington
DOSYA BOYUTU
1,39 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786055016197

Bir İki Hayat Arasında kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! İki Hayat Arasında kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Jessica Shirvington tarafından yazılmıştır.


Mükemmel hayat mı?Yoksa mükemmel aşk mı?Sen seç. Sabine herkes gibi değildi. Kendini bildi bileli, iki hayatı vardı. Her yirmi dört saate bir değişim geçiriyor ve her günü iki kere yaşıyordu. Mükemmel Hayat. Wellesley'de, Sabine istediği her şeye sahipti: cazibeli arkadaşlar, şık kıyafetler, başarılı bir okul yaşamı, herkesin birlikte olmak istediği bir sevgili ve göz kamaştırıcı bir gelecek... Mükemmel Aşk.Roxbury'de Sabine'in bambaşka bir hayatı vardı: maddi zorluklar çeken bir aile, serseri arkadaşlar ve sırrı ortaya çıktığında başına gelen korkunç olaylar... Ama sonra Ethan'la tanıştı. Yakışıklı ve ilgi çekiciydi; üstelik Sabine, daha önce hiç kimse için böyle şeyler hissetmemişti.Tüm istediği tek bir hayat yaşamak olan Sabine, bu nihayet mümkün gibi göründüğünde, amacına ulaşmak için bir dizi tehlikeli deney yapmaya başlamıştı. Ama kendisine inanan tek adamı ve geri kalan her şeyi riske atmayı göze alabilecek miydi?(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 320Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Yabancı 


Kitap Adı: İki Hayat Arasında Yazar: Jessıca Shırvıngton Yayın: Yabancı Yayınları Sayfa: 318 Puanım: 3/5 Mükemmel hayat mı? Sabine, 18 yaşında ve bu yaşına kadar hep iki hayat yaşayan bir kız.