İtiraf Ediyorum

İtiraf ediyorum ; diyebileceğiniz her ne varsa bu sitede kolayca anlatabilirsiniz... İtiraf Ediyorum; Beni bunalıma sokan ailemin soyadını ve hayatımı mahfeden eşimin soyadını taşımak istemiyorum!!!

Responsive image
YAZAR
Jaume Cabre
DOSYA BOYUTU
4,10 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9789944494816

İtiraf Ediyorum harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Jaume Cabre. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Jaume Cabre'den İtiraf Ediyorum kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Adria'nın derin bir suçluluk duygusuyla yaşadığı ömrü zihninin parça parça ölümüyle son bulurken, uzun zaman önce yitirdiği sevgilisine yazmaya başladığı mektup, bir günah çıkarmaya dönüşür ve bu kişisel itirafı Avrupa uygarlığının bir itirafına doğru yol alır. Roman boyu karşımıza çıkan nesneler, eserler, Avrupa'da yaratılmış bütün güzellikler ile bütün bu güzelliklerin üzerine düşen kötülüklerin ya da kötülüklerin üzerine düşen güzelliklerin gölgelerini gösterir.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 830Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Alef 


İtiraf ediyorum... Bundan 2 yıl önceydi. Tumblr'da güzel bir kız vardı güzel şeyler paylaşıyor diye takip etmeye başladım. Herhangi bir şeyden şüphelendiniz mi? -İtiraf ediyorum, hep tuhaflık hissettim.