İtiraf Ediyorum

'İtiraf ediyorum; kocamı aldattım'. 09 Mart 2018 17:15. Yakın arkadaşlarımdan biri mutlu giden ya da öyle görünen evliliğinde kocasını aldattığını itiraf etti geçenlerde, "Evet onu aldattım.

Responsive image
YAZAR
Jaume Cabre
DOSYA BOYUTU
1,76 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9789944494816

PDF formatında İtiraf Ediyorum. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan İtiraf Ediyorum kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Adria'nın derin bir suçluluk duygusuyla yaşadığı ömrü zihninin parça parça ölümüyle son bulurken, uzun zaman önce yitirdiği sevgilisine yazmaya başladığı mektup, bir günah çıkarmaya dönüşür ve bu kişisel itirafı Avrupa uygarlığının bir itirafına doğru yol alır. Roman boyu karşımıza çıkan nesneler, eserler, Avrupa'da yaratılmış bütün güzellikler ile bütün bu güzelliklerin üzerine düşen kötülüklerin ya da kötülüklerin üzerine düşen güzelliklerin gölgelerini gösterir.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 830Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Alef 


Bir süre sonra aramayı kesti. Bazen bununla ilgili vicdan azabı yaşıyorum ama eşime itiraf etmem imkansız. Nasıl bir hastalık bu merak ediyorum. Yaş kaç fatma hangi ildesin.